Menu:

Firma SMAN SPED byla založena v roce 1996 dvěma společníky Petrem Neubauerem a Jiřím Michnou. Hlavní činností firmy je mezinárodní přeprava zboží, zasilatelství a obchodní činnost. Zajišťujeme přepravy všech druhů zboží, včetně ADR v exportu i importu  po celé Evropě. Mezi hlavní obsluhované destinace patří Rakousko a Německo.

Používáme v drtivé většině návěsy typu Tautliner s délkou ložné plochy 13,6 m, šířkou 2.5 m a ložnou výškou 2,75 resp. 3m. Využitelný objem je 93 resp. 100 cbm. Paletová kapacita je 34 EUR Pal. (120x80cm). Návěsy mají třístrannou shrnovací plachtu, což umožňuje nakládkádku shora jeřábem, stejně jako z boku vysokozdvižným vozíkem nebo zezadu z rampy. Všechny soupravy o objemu 93 cbm mají paletové koše s 34 ks EUR palet pro režim výměny. Všechna naše vozidla jsou vybavena pro přepravu nebezpečného zboží ADR a sledovacím telematickým systémem. Tzn. v každém okamžiku víte, kde se vaše zboží právě nachází.

Od roku 1998 patříme, mimo jiné, mezi hlavní dopravní partnery skupiny J. und A. Frischeis GmbH (JAF HOLZ), obchodující s materiály ze dřeva.

Pokud tedy hledáte spolehlivého a zkušeného partnera s profesionálním přístupem, jste na správné adrese. Nejsme žádný obr, o to víc si však každý z nás stojí za svým slovem a z toho vyplývá i náš přístup ke všem zákazníkům. Neslibujeme nemožné, jednáme vždy na rovinu. Rádi i vám nabídneme naše služby podložené zkušenostmi.

Zajišťujeme přepravy všech druhů zboží, včetně ADR.

  • Přepravujeme všechny druhy zboží včetně ADR od 1 do 25000 kg.
  • Možnost přepravy velkoplošných materiálů do šíře 2,5 m komplet pod plachtou.
  • Návěsy jsou vybaveny paletovými koši s 34 ks EUR palet na výměnu
  • Specializace na Rakousko a Německo. Přepravu vašeho zboží jsme však schopni stejně profesionálně zajistit i v rámci celé Evropy jak v exportu, tak v importu.
  • V případě zájmu, vám poskytneme bezplatně poradenství ve věcech přepravy zboží a nabídneme nejvhodnější řešení. 

Máte zájem o naše služby?

Volejte  +420 519 411 667

anebo využijte kontaktní formulář

formular-smansped.png